Even voorstellen

Het projectteam Knowledge Mile Park bestaat uit een groep enthousiaste vertegenwoordigers van de lead partners. Op deze pagina vindt u de contactpersonen.

Contact algemeen

Gemeente Amsterdam

Carla

Carla van der Linden
Projectmanager
c.van.der.linden@amsterdam.nl

Kelly

Kelly Tiggelman
Assistent-projectmanager
k.tiggelman@amsterdam.nl

Hilde

Hilde Oversteeg
Communicatieadviseur
hilde.oversteeg@amsterdam.nl

Evelien

Evelien van der Werff
Project assistente
e.van.der.werff@amsterdam.nl

Knowledge Mile BIZ

Cora

Cora Kreikamp
Community manager
cora@knowledgemile.biz

Anne

Anne van den Brink
Straatmanager Knowledge Mile BIZ
straatmanager@knowledgemile.biz

Gemeente Amsterdam

Stadsdeel Centrum

Gerben

Gerben Kossen
Gebiedsmakelaar, Plantage-/ Weesperbuurt
G.Kossen@amsterdam.nl

Marije

Marije Willems
Gebiedsmakelaar Valkenburgerstraat
marije.willems@amsterdam.nl

Gemeente Amsterdam

Stadsdeel Oost

Wouter

Wouter Stoeken
Gebiedsmakelaar Oosterparkbuurt, Transvaalbuurt en Weesperzijde
w.stoeken@amsterdam.nl